Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » 20 вересня очільник Київської області та керівник Служби автодоріг проінспектували ремонтні роботи на шляхопроводах

20 вересня очільник Київської області та керівник Служби автодоріг проінспектували ремонтні роботи на шляхопроводах

Хід виконання ремонтних робіт на  двох шляхопроводах через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка км 107+569,  км 107+443   (поблизу м. Миронівка) проінспектували 20 вересня голова Київської обласної державної адміністрації  Михайло Бно- Айріян разом з очільником  Служби автодоріг у Київській області Володимиром Козаком, представниками підрядної організації, місцевої влади та територіальних громад. Учасники виїзної інспеції відзначили, що якість і темпи робіт дають можливість відкрити рух по шляхопроводам  зідно з графіком.

Масштабні  роботи на шляхопроводах розпочались у червні поточного року і на даний час вже завершено  їх основний  комплекс: влаштовано вирівнюючий та нижній шар асфальтобетонного покриття, встановлено бортовий камінь, забетоновано тротуари та встановлено оцинковане перильне огородження, металеві стійки під бар’єрне огородження. На проїзній частині буде влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону, нанесено розмітку пластиком та встановлено нові дорожні знаки. В  рамках поточного середнього ремонту на шляхопроводах  розширено проїзну частину з 7 до 8 метрів.Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області та фінансуються за рахунок коштів з Держбюджету.

Варто відзначити,  що роботи на шляхопроводах стартували ще у 2018 році але через невиконання умов договору  та порушення термінів реалізації проєкту, за ініціативи нового очільника Служби автодоріг В. Козака,  угоду з підрядною організацією ТОВ «Олександрія Кепітал» було розірвано та оголошено нові торги у системі публічних закупівель «Prozorro». 11 червня 2019року Служба автомобільних доріг уклала договір з підрядною організацією ТОВ «Мостобудівельний загін 112» та розпочались  роботи.

Реалізацію цих важливих для регіону інфраструктурних об’єктів взяв під особистий контроль керівник Служби автодоріг В. Козак.  Як відомо, більш ніж  пів століття ці мости  капітально не ремонтувавлись,  тому,  підкреслив, -Володимир Козак, -   наразі маємо прекрасний шанс для регіону та місцевих мешканців  покращити якість транспортного сполучення.  Це вжаливо  і для соціально-економічного розвитку  столичного регіону, і  не лише покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, але й підвищить безпеку руху та мінімізує  вплив транспорту на екологію.  

В межах виїзної інспеції керівник Служби автодоріг Володимир Козак  зазначив, що днями  будуть відновлені роботи  з поточного середнього ремонту на автодорозі Т-10-22 Миронівка - Богуслав - /Р-04/ км 0+000 - км 5+180 (окремими ділянками), що проходить через село Владиславка.

 Об’єкт реалізується за кошти з обласного бюджету, і  з наступного тижня, - підкреслив очільник  Київської обласної державної адміністрації  Михайло Бно- Айріян, -  фінансування буде відновлено.

На діялнці автодороги буде  відремонтовано асфальтобетонне покриття,  в місцях, де це необхідно, встановлять бордюри, облаштують тротуари та водовідведення, також будуть встановлені нові дорожні знаки та нанесена дорожня розмітка.

Автомобільна дорога Т-10-22 Миронівка - Богуслав - /Р-04/ протяжністю 36,1 км проходить територією Миронівського та Богуславського районів, спроектована та  побудована ще у 60-70 роках минулого століття і з того часу суттєвих ремонтних робіт  на ній не проводилось, в той же час,  інтенсивність руху на ній становить не менше  3,5 тис автомобілів  за добу.  

Дорогою Миронівка - Богуслав рухається велика кількість великовагових автомобілів, що транспортують продукцію підприємств ТОВ "ВП "Богуславський Гранітний  кар’єр" та ПАТ  «Миронівський хлібопродукт» (Наша Ряба). Через відсутність вагового контролю  перевізники порушують норми та перевантажують автотранспорт, що, в свою чергу,  створює надмірне навантаження на дорожнє полотно, в  подальшому,    призводить  до його руйнування.

Враховуючи вищезазначене, на даній автодорозі необхідно  посилити заходи державного нагляду за дотриманням габаритно-вагових параметрів великогабаритним транспортом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД