Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » 21 лютого проїзд автошляхами Київщини забезпечено

21 лютого проїзд автошляхами Київщини забезпечено

Покриття автодоріг загального користування державного значення зберігає сухий стан. На обробку автошляхів протиожеледними матеріалами  минулої доби було використано 121 тону піщано – соляної суміші та 12 тон технічної солі - проїзд забезпечено. На території області зберігається суха та морозна погода.

Підрядними організаціями виконувались роботи по експлуатаційному утриманню автодоріг, зокрема було замінено та встановлено 60 п.м пошкодженого під час ДТП металевого бар’єрного огородження.  Дорожники прибрали від сміття та бруду 53000 кв.м. проїзної частини автодоріг.

Окрім цього тривають роботи по аварійному ямковому ремонту покриття проїзної частини автомобільних доріг по області. Сучасні технології дозволяють у  період зимових морозів проводити  ремонтні роботи з використанням холодних асфальтобетонних сумішей.  За добу що минула було ліквідовано 504 кв.м ямковості на автодорогах Київської області. Адже своєчасне локальне усунення  руйнувань і деформацій проїзної частини, не тільки запорука безпеки руху на дорозі, але й можливість підвищити строк експлуатації дорожнього покриття.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху, з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. Будьте особливо уважними за кермом у зимовий період!   Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

 

 

Прес-служба САД у Київській області