УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » 25 км траси М-05 відремонтовано

25 км траси М-05 відремонтовано

У рамках «Великого дорожнього будівництва» завершено ремонт траси М-05 Київ – Одеса в Київській (15 км) та Черкаській (10 км) областях.

В Київській області відремонтовано ділянку дороги у Ставищенському районі км 128+028 - км 143+028 загальною протяжністю 15 км.

Про ремонт М-05 Руслан Ничік, начальник Служби автомобільних доріг у Київській області:

“Траса М-05 - це одна з ключових транспортних артерій України. Ремонт на цій дорозі розпочався у минулому році, і, на сьогоднішній день підрядник завершив комплекс робіт передбачений поточним середнім ремонтом: повністю відремонтовано проїзну частину, влаштовано бар’єрне огородження, бордюри, нанесено дорожню розмітку платиком, встановлено дорожні знаки, лед-освітлення та відремонтовано 2 метеостанції. Поступово, ми оновлюємо дороги на Київщині, адже цього року маємо амбітний план - 154 км”- підкреслив Р. Ничік.

Що заплановано на М-05 в Київській області у 2020 році

Незабаром очікується початок робіт з капітального ремонту 40-км ділянки між Білою Церквою та Ставищем (км 87+442 – км 128+028), що завершить повністю ремонт траси М-05 в межах Київської області.

Наразі підрядник здійснює підготовчі заходи (обладнання виробничого майданчику, монтування АБЗ, складських приміщень тощо). Зараз очікується рішення Державної архітектурно-будівельної інспекції для старту ремонтних робіт.

Ще один важливий інфраструктурний проєкт – це будівництво двох розв’язкок – в Чабанах (км 15+390) та біля Віти Поштової (км 21+847).

За результатами тендерних процедур, переможцями визначено – Euro-Asian Construction Corporation “Evrascon” з якою вже підписано контракт. В цьому сезоні мають бути виконані основні роботи з будівництва розв’язок.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області