Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » 6 березня відбулась виїзна нарада з питань ремонту та утримання автодороги М-05 Київ-Одеса

6 березня відбулась виїзна нарада з питань ремонту та утримання автодороги М-05 Київ-Одеса

Питання ремонту,   реконструкції та  експлуатаційного утримання автомобільної дороги  М-05 Київ-Одеса на порядку денному виїзної наради, яка відбулась  06 березня під головуванням керівника  Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака у  м. Умань (Черкаська область).  Участь у нараді взяв  керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак. 

Траса М-05 є важливою транспортною магістраллю України, яка, на жаль, на багатьох ділянках знаходиться в ненормативному стані.   За дорученням керівника Укравтодору, до 11 березня начальники Служб автомобільних доріг в областях мають надати плани виконання робіт на ділянках М-05, у межах яких повинно бути забезпечено безпечний проїзд по більшій протяжності дороги до початку травневих свят.

За результатами досліджень ДП «Дорякість», наразі конструкції дорожнього одягу мають низьку міцність, а на деяких ділянках шари основи зазнали суттєвих деформацій. В ході обстеження на ділянках з км 85+200 по км 239+100 встановлено, що в процесі експлуатації утворилися деформації та руйнування дорожнього покриття у вигляді вибоїн, викришування, просідань, поздовжніх і поперечних тріщин та сітки тріщин.

В рамках встановлених міжремонтних термінів ця дорога експлуатується лише  на ділянці Київ – Біла Церква, де завершується капітальний ремонт за рахунок коштів ЄБРР. Інші ділянки траси від Білої Церкви до Одеси експлуатуються з пропущеними термінами планових ремонтів.

У межах проведення планових ремонтів цього року Укравтодор буде проводити капітальний і середній ремонт М-05 на ділянці від Білої Церкви до межі Київської області за рахунок Дорожнього фонду, коштів ЄБРР та ЄІБ. Також буде виконано середній ремонт траси в Черкаській області на ділянці від об’їзду с. Соколівка до Умані. 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області