УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » 6 організацій конкурують за проєктування КОД

6 організацій конкурують за проєктування КОД

Першу ділянку КОД — протяжністю 35 км між трасами М-06 та М-05 незабаром розпочнуть проєктувати. У системі публічних закупівель «Prozorro» відбувся аукціон та триває кваліфікація переможця.

 Участь у тендері взяли 6 проєктних організацій, які за останні 4 роки мають 262 договори зі структурними підрозділами Укравтодору на суму 263 млн грн (дані з аналітичного модулю bi.prozorro):

▪️ ТОВ «Інститут проєктування інфраструктури транспорту»

▪️ Консорціум «Мегапроєкт»

▪️ ТОВ Проєктно-будівельна фірма «Одеспромстрой»

▪️ ТОВ Інститут «Київдормістпроєкт»

▪️ Державне підприємство — «Український державний інститут з проєктування об’єктів» дорожнього господарства «Укрдіпродор»

▪️ ТОВ Інститут «Укрдорпроєкт»

Місяць тому Укравтодор презентував проєкт обхідної навколо Києва. Це альтернативне рішення допоможе розвантажити столицю від транзитного транспорту, який рухається зараз через м. Київ.

 Де плануємо будувати КОД?

▪ Київська Обхідна Дорога «напівкільцем» об’єднає усі міжнародні траси та з’єднає ключові автомаршрути, що генерують транзитний трафік у місті.

▪ КОД починатиметься від автодороги М-07 Київ — Ковель до М-06 Київ — Чоп, М-05 Київ — Одеса та Н-01 Київ — Знам’янка, а в районі міста Українка плануємо побудувати мостовий перехід через Дніпро — протяжність мосту становитиме 5,9 км, а мостового переходу разом з підходами та естакадами — 25,7 км.

▪ Далі КОД вийде до доріг Н-08 Бориспіль — Маріуполь та М-03 Київ — Харків — Довжанський. Всі ці ділянки передбачають будівництво абсолютно нової дороги, лише від Борисполя КОД піде вже по існуючій дорозі Р-03, яка буде реконструйована, і вийде до обходу міста Бровари.

▪ Таким чином до КОД приєднаємо М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Загальна протяжність обхідної дороги складатиме майже 150 км.

До кінця 2020 року Служба автомобільних доріг у Київський області оголосить тендера на проєктування всіх 5 ділянок.

Будівництво першої ділянки обхідної плануємо розпочати у 2021 році — повну реалізацію цього інфраструктурного проєкту завершити за 4–5 років.