Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » 8-9 лютого очікується ускладнення погодних умов

8-9 лютого очікується ускладнення погодних умов

Служба автомобільних доріг у Київській області нагадує що з 8 лютого очікується ускладнення погодних  умов. Вдень синоптики прогнозують мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця, температура вночі 2-7° морозу, вдень від 1° морозу до 3° тепла. 9 лютого мокрий сніг та дощ, вночі налипання мокрого снігу.

10 лютого місцями невеликий мокрий сніг. На дорогах подекуди ожеледиця. Температура вночі і вдень від 2° морозу до 3° тепла.

У середу,  у другій половині дня місцями по області розпочався невеликий сніг. Техніка підрядних дорожніх організацій вже виїхала для обробки автодоріг загального користування державного значення протиожеледними матеріалами.Окрему увагу придіялють  обробці небезпечних ділянок: спуски, підйоми, розворти.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до автовласників бути особливо уважними у період ускладнення погодних умов. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. По можливості утримуйтесь від поїздок власним транспортом на далекі відстані під час погіршення погодних умов. Плануйте свої подорожі враховуючи прогнози синоптиків.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області звертайтесь на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

 

          

 

Прес-служба САД у Київській області