УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Акцентуємо увагу на безпеці. Стартував ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

Акцентуємо увагу на безпеці. Стартував ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху  протягом 9-15 листопада Службою автомобільних доріг в Київській області будуть виконані заходи для покращення безпеку руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах державного значення. 

Протягом цього тижня фахівцями Служби автодоріг та підрядними дорожніми  організаціями будуть проведені обстеження та усунуті виявлені недоліки на ділянках доріг державного значення.

Що перевіряємо?

- ділянки доріг в межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху; 

- наявність відповідних дорожніх знаків та інформаційних панно на ділянках доріг з підвищеною аварійністю та в місцях концентрації ДТП;

- ділянки доріг на підходах до залізничних переїздів; 

Крім цього до належного санітарного стану будуть приведені зупинки громадського транспорту, автопавільйони та елементи санітарного облаштування.

Довідково: Тиждень безпеки дорожнього руху ООН проводиться у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010 і, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 і № 68/269 від 29.04.2014 з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі.

 

#тиждень безпеки руху