УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Автомобільна дорога Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів – розпочався поточний середній ремонт

Автомобільна дорога Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів – розпочався поточний середній ремонт

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області (у Макарівському районі)  на автомобільній дорозі Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів км 54+460 - км 59+500, км 60+600 - км 73+360 розпочались підготовчі роботи для виконання ремонту дорожнього покриття. 

Роботи розпочато у н.п. Бишів.

Послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль» Вартість об’єкту становить 110 млн. грн. В поточному році буде виконано робіт на суму 19 млн. грн відповідно до доведеного фінансування. Зазначимо, даний об’єкт фінансується за рахунок коштів з «митного експерименту».

Автомобільна дорога Т 1019 протяжністю 65,7 км проходить територією Іванківського, Бородянського  та Макарівського районів (через н.п.Фасова, Пашківка, Бишів).

Капітальний ремонт на автодорозі не проводився більше 30 років і переважна більшість ділянок цієї дороги експлуатується із понаднормативними термінами і вже давно потребують капітального ремонту. Така ситуація склалась внаслідок порушення міжремонтних термінів через багаторічне недофінансування дорожньої галузі.  

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області