УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Будівництво транспортної розв'язки на трасі М-05 Київ – Одеса (с. Чабани): через монтажні роботи частково обмежуємо рух автотранспорту

Будівництво транспортної розв'язки на трасі М-05 Київ – Одеса (с. Чабани): через монтажні роботи частково обмежуємо рух автотранспорту

В рамках співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями на двох трасах Київ – Одеса та Київ – Чоп будуємо три транспортні розв'язки.

 Зокрема, на трасі М-05 Київ – Одеса - будуємо 2 розв'язки, перша - в районі Чабанів та ще одна неподалік с. Віта-Поштова.

 Зараз в районі с. Чабани ведуться роботи на естакаді із встановлення тимчасових стійок і формоутворювачів по лівій стороні за межами існуючої проїзної частини у напрямку м. Київ.

 Далі необхідно встановити тимчасові металеві опори на важкому бетонному фундаменті, як зі стороні розділової смуги так і з краю узбіччя.

Після чого, на металеві опори будуть встановлені двотаврові балки на які будуть зібрані формоутворювачі. Всі ці види робіт передбачають використання важкої будівельної техніки з перекриттям дороги.

 З 5 - 8 жовтня частина дороги у напрямку столиці буде перекрита, рух здійснюватиметься однією смугою правої проїзної частини у напрямку м. Одеса.

 Радимо водіям планувати маршрути з урахуванням обмежень та перепрошуємо за тимчасові незручності.

 Підрядна організація: Euro-Asian Construction Corporation “Evrascon” (Азербайджанська Республіка).