Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Ділянки ремонту автомобільної дороги Р-19 проінспектував керівник Служби

Ділянки ремонту автомобільної дороги Р-19 проінспектував керівник Служби

З початком нового будівельного сезону на Київщині розпочато поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів на ділянці км 8+500-23+900 у Васильківському районі.

Сьогодні, керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік проінспектував хід виконання робіт на ділянках, де вже розпочаті дорожні роботи.

На даному етапі ведуться переважно підготовчі роботи: посилення основи дорожнього одягу, дренажні роботи, фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття тощо.

Роботи виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль»

В межах поточного середнього ремонту даної автодороги передбачено: ремонт дорожнього покриття, укріплення узбіч фрезерованим матеріалом і щебенево-піщаною сумішшю, влаштування дренажів та нових елементів організації дорожнього руху. Загалом планується відремонтувати 16 км цієї автодороги.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з розумінням поставитись до тимчасових  незручностей під час виконання ремонту даної автомобільної дороги. Будьте уважними та обережними!

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області