Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Для вантажівок на автошляхах Київської області діють сезонні обмеження руху

Для вантажівок на автошляхах Київської області діють сезонні обмеження руху

З метою збереження дорожнього покриття доріг під час спекотного періоду при температурі повітря вище +28 ºС діє  тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т з 10:00 до 22:00 години на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Київській області.

На виконання вимог Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про дорожній рух» та у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

Для інформування водіїв, на цей період, на автодорогах державного (згідно переліку)  встановлені  тимчасові заборонні дорожні знаки 3.15 «24 т» та 3.16 «7 тс» з табличками 7.4.4 «10.00-22.00» та «t › +28 ºС»

Служба автомобільних доріг у Київській області повідомляє, під час дії обмежень водії великовагових транспортних засобів можуть скористатися наявними майданчиками для відпочинку та стоянки автотранспорту, які позначені відповідними дорожніми знаками, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.

Контроль за рухом великовагового транспорту здійснюється Київським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки, Управлінням патрульної поліції ГУНП в Київські області та Службою автомобільних доріг у Київській області. В період дії обмежень буде посилено контроль за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення.