Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїів! На діялнках трьох автодоріг діють обмеження руху

До уваги водіїів! На діялнках трьох автодоріг діють обмеження руху

Служба автомобільних доргі у Київській області нагадує  учасникам дорожнього руху про діючі обмеження/закриття руху автотранспорту  у зв'язку з проведнням ремонтно-будівельних робіт на автошляхах.

 

Т-10-27 Київське півкільце (вул. Заболотного м. Київ)

 

У зв’язку з проведенням капітального ремонту  корпорацією «Київавтодор» (відповідно до розпорядження КМДА № 3 від 06.01.2017) ділянки вул. Заболотного від пл. Одеської до буд. № 156, рух правим проїздом закрито. 

Двосторонній рух здійснюється лівим проїздом вулиці Заболотного. На ділянці км 20+800 – км 20+900 влаштовано місце з’їзду на правий проїзд та місце розвороту транспорту. Ускладнення у русі зазначеною ділянкою вулиці в обох напрямках.     

М-05 Київ-Одеса

км 79+500 – км 84+100 /м. Біла Церква/ правий проїзд закритий, рух здійснюється лівим проїздом.

км 79+308 - /м. Біла Церква/ (рух транспортною розв’язкою у  напрямку з  м. Одеса до  м. Біла Церква закрито, розворот здійснюється на км 77+500 с. Терезине. 

Р-03 Під’їзд до М-03

У зв’язку з проведенням поточного середнього ремонту рух ділянкою автодороги км 0+000 – км 5+550 закрито. 

Об’їзд  перенаправлено на транспортну розв’язку км 31+029 автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанськийчерез населений пункт Велика Олександрівка автодорога О100610 Бровари-Требухів-Гора з виїздом на автодорогу Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва.

 

                                                                                                                      

Служба автомобільних доріг у Київській області просить водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення  ремонтно-будівельних робіт на автошляхах Київської області. Дотримуйтесь ПДР, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дотримуйтесь швидкісного режиму. Пам'ятаете на дорозі  працюють люди! 

Плануйте  свої маршрути з урахуванням діючих обмежень.