УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Фінішний шар асфальтобетону влаштовано на дорозі Р-03

Фінішний шар асфальтобетону влаштовано на дорозі Р-03

На дорозі Р-03 Північно-східний обхід м. Києва  у Бориспільському районі завершено роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, йдеться про дві ділянки дороги загальною протяжністю 5 км включаючи шляхопровід через залізницю протяжністю -114.4 м. 

На ділянках ремонту (км 6-9, км 11-13) влаштовано основу з щебенево-піщаної суміші та вирівнюючий шар асфальтобетону, встановлено бортовий камінь. Цього тижня підрядник завершив роботи з влаштування фінішного - верхнього шару покриття.

На шляхопроводі  влаштовано нові перехідні плити, деформаційні шви, забетоновано шафову стінку, відремонтовано проїзну частину. На сьогодні, під шляхопроводом ремонтують конуси.

Продовжуються роботи з влаштування водовідведення, встановлення бар'єрного огородження та нанесення дорожньої  розмітки.  

Підрядна організація ПрАТ "Броварське Шляхово-Будівельне Управління № 50.

Дорога загальною протяжністю 26,4 км має стратегічне значення для Київського регіону та Бориспільського району в цілому, адже сполучає між собою два міжнародні автошляхи М 03 Київ—Харків—Довжанський та М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області