УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Готовність до зими перевірили на дорозі М-06 Київ-Чоп

Готовність до зими перевірили на дорозі М-06 Київ-Чоп

Перший сніг засипав Київщину. Швидкість реакції підрядних організацій, котрі обслуговують шляхи області, ми сьогодні перевірили на дорозі М-06 Київ — Чоп разом з центральними ЗМІ і Службою автомобільних доріг в Київській області.

Про стан готовності областей до зимового періоду розповів Олег Федоренко, начальник Управління експлуатації доріг Укравтодору:

«Для якісного утримання автомобільних доріг на сьогодні заготовлено достатню кількість протиожеледних матеріалів — 165,8 тонн та 850 тис тонн фрикційних матеріалів. Також підготовлено 5 926 одиниць дорожньої спецтехніки та навісного обладнання на зимове утримання. Навіть при складних погодних умовах цієї кількості достатньо на весь зимовий період для належного утримання доріг взимку.

В Укравтодорі функціонує Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення, жодних скарг до чергових протягом доби не надходило. Проїзд забезпечено заторів та ускладнень у русі не зафіксовано», — зазначив Олег Федоренко.

 Зокрема, на Київщині протягом доби працювало 139 одиниць техніки, на дороги висипано 2 218 т. піщано-соляної суміші та 451 т. солі.

З першою негодою впорались, працюємо далі для забезпечення комфортного та безпечного проїзду автошляхами.

Нагадуємо водіям, за складних погодних умов дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки та дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області