Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Інформація про проїзд дорогами загального користування державного значення

Інформація про проїзд дорогами загального користування державного значення

Дорожнє покриття на автошляхах загального користування державного значення сухе. На території Київської області без опадів, температура повітря становить 5-7 ° морозу. Задля забезпечення безпечного проїзду протягом минулої доби було задіяно 34 одиниці спецтехніки та використано 354 тони піщано-соляної суміші.

Підрядні організації продовжують виконувати роботи з аварійного  ямкового ремонту на автодорогах у Київській області головна мета яких - забезпечити на дорозі безпечний рух автотранспорту. Ремонт дорожнього покриття виконується з використанням холодних асфальтобетонних сумішей, цьому сприяють погодні умови на території області. Протягом минулої доби дорожниками було відремонтовано майже 400 кв.метрів ямковості. 

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

 

         

                         Прес-служба САД у Київській області