Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо роботи дорожнього комплексу 02 лютого

Інформація щодо роботи дорожнього комплексу 02 лютого

Проїзд автодорогами загального користування державного значення забезпечено. Станом на 6:00 ранку 2 лютого  на території Київської області без опадів, температура повітря  становить -2-5° С. Покриття автодоріг загального користування : сухе, місцями ожеледиця.Протягом  минулої доби на дороги було висипано  282  тони піщано-соляної суміші. 

Задля підвищення безпеки руху на автошляхах,  на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядними організаціями ведуться роботи по ліквідації ямковості.Погодні умови дозволяють виконувати аварійний ямковий ремонт з використанням холодних асфальтобетонних сумішей. Зокрема роботи виконувались на автодорогах: М-06 Київ-Чоп, Н-01 Київ-Знам’янка, Т10-22 Миронівка - Богуслав-/Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка/. Протягом минулої доби дорожні служби ліквідували ямковість на площі 537 кв.м.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху, з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. Будьте уважні та обережні! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області просимо звертатись на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

 

Прес-служба САД у Київській області