Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі розпочнеться у квітні 2019 року

Капітальний ремонт дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі розпочнеться у квітні 2019 року

Вже цієї весни стартують  масштабні роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Востаннє її реконструкцією займались ще у 1998 році.  Серед 13 претендентів у міжнародному тендері виграла  компанія «AzVirt» LLC(Азербайджанська Республіка).

 Роботи будуть проводитись  в межах Київської області з  (км18+730 км 61+160) об’їзна м. Бровари до  кордону з Чернігівською областю і далі, до транспортного вузла Кіпті (км 98+800). Термін виконання робіт – 730 днів.

Наразі дорожнє покриття має значну кількість руйнувань і деформацій, які утворились внаслідок порушення міжремонтних термінів через недофінансування дорожньої галузі, збільшення транспортного навантаження, яке зумовлено в тому числі рухом великовагових транспортних засобів. Але особливо інтенсивно аварійна ямковість утворюється у зимовий період внаслідок коливань температури, коли морози змінюються відлигами. 

За сприятливих погодних умов, на найбільш проблемних ділянках  автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі будуть виконуватись   роботи для дотримання безпечного проїзду.  Йдеться про  аварійний ямковий ремонт з використанням холодних асфальтобетонних сумішей.  Зрозуміло, що такий ремонт є тимчасовим заходом,  однак саме це  дозволяє, захистити покриття від подальшого руйнування та забезпечити проїзд автотранспорту.

Наголошуємо, лише першочергові роботи для забезпечення безпечного проїзду будуть виконуватись  на даній автодорозі, щоб  кошти платників податків  не витрачати на ремонт дорожнього покриття, де скоро  розпочнуться масштабні роботи.

Просимо водіїв з розумінням поставитись до ситуації, яка склалася, бути максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтесь швидкісного режиму та тримайтесь безпечної дистанції.