Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі Т-10-02 Демидів-Гостомель

Хід виконання робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі Т-10-02 Демидів-Гостомель

На автомобільній  дорозі загального користування державного значення Т-10-02 Демидів-Гостомель- км 0+000 – 16+900 (окремими ділянками) продовжуються роботи з поточного середнього ремонту.

Автомобільна дорога Т-10-02 загальною протяжністю 16,9 км   проходить територією Києво-Святошинського  та Вишгородського районів. Роботи з поточного середнього ремонту виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією ПП "Автомагістраль".

На ділянці  автодороги в межах с. Раківка (Вишгородський район) протягом 2-5 листопада подрядною організацією виконувались роботи з влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистого асфальтобетону (на площі 11 тисяч кв.м. було використано 1700 тон асфальтобетону).

 

     

 

Також на даний час на  ділянці автодороги  у с. Синяк (Вишгородський район) тривають роботи  з встановлення бортового каменю та влаштованню  тротуарів з ФЕМ-плитки.

  

Згідно з проектно-кошторисною документацією, ремонтом  передбачено влаштування верхнього шару покриття з гарячої дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, укріплення узбіч, влаштування водовідведення, встановлення бортового каменю, влаштування горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.

Прес-служба САД у Київській області