Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація аварійної ямковості на Київщині триває

Ліквідація аварійної ямковості на Київщині триває

 Протягом 7 лютого роботи виконувалась на автомобільних дорогах загального користування державного значення. За добу було ліквідовано майже 500м2 ямковстей та деформацій дорожнього покриття.  Зокрема, роботи велись на ділянка автодоріг: Т-10-17 Миронівка-Ольшаниця-Рокитне-Троїцьке-Плоске; Н-02 /М-06/ Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіівка; Р-17 Біла Церква- Тетіїів-Липовець-Гуменне-/М-12/; Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка;Р-18 Житомир-Попільня-Сквира –Володарка-Ставище;Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва; Р-30 Підїзд до м. Ірпеня; М-03 Київ-Харків-Довжанський, Т-10-27 Київське півкільце; М-05 Київ-Одеса.

На даний час погодні умови дозволяють виконувати роботи переважно  з використанням холодних асфальтобетонних сумішей що дозволяє, захистити покриття від подальшого руйнування та забезпечити проїзд автотранспорту. 

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту.

 

( Т-10-27 Київське півкільце)

Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка

Р-30 Підїзд до м. Ірпеня

М-05 Київ-Одеса.

Прес-служба САД у Київській області