УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі: на Київщині ремонтуємо 43 км 

М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі: на Київщині ремонтуємо 43 км 

М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі: на Київщині ремонтуємо 43 км 

Відновлюємо дорогу М-01 Київ – Чернігів у двох областях. В столичній області роботи ведуться в межах Броварського району. На сьогоднішній день поблизу с. Скибин (км 38) дорожники влаштовують шар основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу, після чого буде влаштовано 3 шари асфальтобетону. 

Загалом товщина дорожнього одягу на цій дорозі становитиме 36 см.

Ремонт дороги М-01 проводиться в рамках реалізації Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» коштом позик Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). 

 Підрядна організація: «AZVIRT». 

 Консультаційні послуги - Dongsung Engineering Co., Ltd. / Condesu UG.

Довідково: автомобільна дорога державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі загальною протяжністю 223,9 км проходить через Київську та Чернігівську області до КПП «Нові Яриловичі», який веде до Гомеля в Білорусі. 

Після Другої світової війни дорога була зруйнована та відновлювалась лише частково: з 1977 - 1998 року тривала реконструкція з подальшим її розширенням до 1 категорії. З того часу суттєвих ремонтів не проводилось. На території Київської області капітально ремонтується 43 км, ще 37 у Чернігівській. 

@Велике будівництво