УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » М-05 Київ-Одеса: капітальний ремонт триває

М-05 Київ-Одеса: капітальний ремонт триває

Триває капітальний ремонт на автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянках дороги км 36+500 - км42+000. Роботи виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль».

У середу, 16 травня Лабораторія з контролю якості Служби автомобільних доріг у Київській області перевірила показники рівності верхнього шару покриття автодороги універсальним дорожнім вимірювальним обладнанням.

    

Наразі на вищезазначених ділянках автодороги вже  ведуться підготовчі роботи для нанесення дорожньої горизонтальної розмітки по лівому проїзду. А узбіччя автодороги засівається  багаторічною травою.

  

 

  

 

Окрім цього ведуться підготовчі роботи для влаштування автопавільйону та продовжується будівництво надземного пішохідного переходу.  

  

 

Служба автомобільних доріг у Київській області нагадує, що у зв’язку з проведенням  ремонту #Капітальний ремонт країни, на автодорозі М-05 діють обмеження руху автотранспорту.

Просимо всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт. Будьте уважними  та обережними!

Прес-служба САД у Київській області