УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » М-07 Київ-Ковель-Ягодин: продовжуємо ремонтні роботи

М-07 Київ-Ковель-Ягодин: продовжуємо ремонтні роботи

На автомобільній дорозі державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин (км 76+890 - км 79+390) у  Бородянському районі продовжується поточний середній ремонт.

Нагадаємо, за результатами проведених відкритих торгів у системі публічних закупівель "Prozzoro" переможцем визначено підрядну організацію– ВАТ "Дорожно-будівельний  трест№ 4 м.Брест".

На даний час на ділянці ремонту  підрядником влаштовано вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону та продовжуються  роботи по встановленню бортового каменя, після чого буде влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття.  

В межах поточного середнього ремонту також  буде відремонтовано міст через р. Тетерів протяжністю 300 м, який побудований ще у 1965 році,  на даний час асфальтобетонне покриття штучної споруди та деформаційні шви перебувають у неналежному експлуатаційному стані.

4 вересня  розпочались  роботи з фрезерування існуючого  асфальтобетонного покриття на мосту через р. Тетерів.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють фахівці  Відділу якості, технічного контролю та нових технологій,  Лабораторії з контролю якості Служби та ДП «Дорожній контроль якості».

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

  

 

 

Прес-служба САД у Київській області