УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » М-07: ремонтуємо ділянку дороги державного значення

М-07: ремонтуємо ділянку дороги державного значення

На автомобільній дорозі державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин у  Бородянському районі (км 76+890 - км 79+390) завершено влаштування асфальтобетонного покриття по основному проїзду.

На даний час підрядник завершує  роботи з встановлення бортового каменя та влаштування асфальтобетонного покриття на майданчиках для стоянки транспортних засобів.

Також, в мажах поточного середнього ремонту ведуться ремонтні роботи на   мосту через р. Тетерів (км 78+500) протяжністю 300 м, який побудований ще у 1965 році. На мосту вже влаштовано нове асфальтобетонне покриття та незабаром розпочнуться роботи з влаштування деформаційних швів.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють фахівці  Відділу якості, технічного контролю та нових технологій,  Лабораторії з контролю якості Служби та ДП «Дорожній контроль якості».

Нагадаємо, за результатами проведених відкритих торгів у системі публічних закупівель "Prozzoro" переможцем на виконання робіт з поточного середнього ремонту  визначено підрядну організацію – ВАТ "Дорожно-будівельний  трест№ 4 м.Брест".

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

  

 

  

 

Прес-служба САД у Київській області