Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Масштабне виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах Київщині: тема виробничої наради з представниками відповідальних підрядних організацій

Масштабне виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах Київщині: тема виробничої наради з представниками відповідальних підрядних організацій

На порядку денному Служби автомобільних доріг у Київській області  питання організації маштабних  робіт з ямкового ремонту на автомобільних дорогах державного значення Київської області.

Це питання порушувалось під час виробничої наради під головуванням  першого заступник начальника Служби автомобільних доріг у Київській області   Саранчі В.А  та за участі  начальника відділу експлуатаційного утримання доріг та ОБР Одинця К.В., начальника відділу якості, технічного контролю  та нових технологій Ошкало С.В. з представниками генеральних  підрядних організацій   ДП «Київське обласне дорожнє управління» ТОВ «Автомагістраль-Південь», ПрАТ «Коммунтранс», ТОВ «ДС Пром Груп», ПП «Автомагістраль 7 лютого.

Відповідно до визначених спеціалістами Служби обсягів пошкоджень та суцільних руйнувань, а це більше 650 тисяч м2 на міжнародних та національних автошляхах, дорожні бригади підрядних організацій ліквідують в першу чергу аварійну ямковості на найбільш уражених ділянках доріг, які не ремонтувались десятками років,  для забезпечення  безпечного  проїзду автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

Зазначимо, що особливо інтенсивно руйнується дорожнє покриття на дорогах, де тривалий час не проводились ремонти внаслідок недофінансування дорожньої галузі, збільшення  транспортних  навантажень  та недотримання вагових норм перевезень, у зимовий період дорожнє покриття «страждає»  від впливу метеорологічних  умов: коливань температури повітря, часті переходи через 0°С, коли морози змінюються відлигами.

Відповідно до погодних умов, роботи виконуватимуться із застосуванням холодних та органо-мінеральних сумішей, гарячих асфальтобетонних сумішей, асфальтобетонних сумішей з розігрівом у дорожніх ремонтерах КОМЗ.

З  настанням стабільно теплої погоди  підрядні організації приступають до ремонту покриття з використанням гарячих асфальтобетонних сумішей, в тому числі окремими картами, на визначених фахівцями Служби ділянках автомобільних доріг.

Наголошуємо , що аварійний ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту Дороги, які Укравтодор ремонтував середнім поточним, капітальним ремонтом в 2017-2018 роках серйозних дефектів не мають.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області