Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Н-02/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка. Під’їзд до м. Біла Церква : ведуться роботи з влаштування вирівнюючого шару асафальтобетонного покриття

Н-02/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка. Під’їзд до м. Біла Церква : ведуться роботи з влаштування вирівнюючого шару асафальтобетонного покриття

Триває поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-02/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка. Під’їзд до м. Біла Церква км 0+900- км 3+300.

Згідно з проектною документацією на даному об'єкті  передбачено:

  • фрезерування існуючого покриття;

  • влаштування вирівнюючого шару із крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші;

  • влаштування верхнього шару із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші;

  • укріплення узбіч;

  • влаштування водовідведення;

  • встановлення бортового каменю та влаштування тротуарів

Після чого будуть встановлені нові дорожні знаки та нанесено горизонтальну дорожню розмітку.

На даний час, на ділянці автодороги (0+900- км 3+300)  підрядною організацією ведуться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області за кошти з «митного експерименту» підрядною організацією ПП «Артембуд».

Якість робіт контролюється на всіх етапах ремонтно-будівельних робіт Лабораторією з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Київській області а також  ДП "Дорожній контроль якості".

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтно-будівельних робіт.