УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На 107 км автодороги Київ-Знам'янка відкрито рух для автотранспорту на двох шляхопроводах

На 107 км автодороги Київ-Знам'янка відкрито рух для автотранспорту на двох шляхопроводах

12 жовтня на двох шляхопроводах через залізницю км 107+569, км 107+443 автодороги Н-01 Київ-Знам’янка (поблизу м. Миронівка) відкрито рух для автортранспорту.
Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно- Айріян разом з керівником Служби автодоріг у Київській області Володимиром Козаком, представниками підрядної організації, місцевої влади та територіальних громад проінспектували даний об’єкт та ознайомились з виконаними роботами на шляхопроводах.
Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією ТОВ «Мостобудівельний загін 112» та фінансуються за рахунок коштів з Держбюджету.
Ремонтні роботи на шляхопроводах розпочались у червні 2019 року, і наразі завершено їх основний комплекс, який дозволяє відкрити рух для автотранспорту, зокрема: влаштовано опори, нові балки та нові плити прогонової будови, на проїзній частини влаштовано три шари асфальтобетонного покриття. Також встановлено бортовий камінь, забетоновано тротуари, встановлено оцинковане перильне огородження, металеве бар’єрне огородження та щити захисного огородження над контактною мережею залізниці, нанесено тимчасову дорожню розмітку. Також проїздну частину на обох шляхопроводах було розширено з 7 до 8 метрів. Наразі роботи на шляхопроводах тривають.

Реалізація цих інфраструктурних об’єктів знаходиться під особистим контролем керівника Служби автодоріг В. Козак. Він підкреслив, що високі темпи та якість робіт дали змогу відкрити рух по шляхопроводам навіть швидше запланованого графіку. «Ці нові шляхопроводи здатні витримувати сучасні транспортні навантаження, це безумовно якісні інфраструктурні зміни для регіону»- зазначив Володимир Козак.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області