УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Т-10-22 Миронівка - Богуслав - ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття

На автодорозі Т-10-22 Миронівка - Богуслав - ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття

На  автомобільній дорозі  Т-10-22 Миронівка - Богуслав - /Р-04/ км 0+000 - км 5+180 (окремими ділянками) розпочались роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці (км 0+060- км 0+480) с. Владиславка ведуться роботи з підсилення дорожнього покриття з улаштуванням щебенево-піщаних та асфальтобетонних сумішей.  

Зазначимо, для забезпечення проїзду і покращення безпеки руху підрядник відремонтує асфальтобетонне покриття, в місцях, де це необхідно, встановлять бордюри, облаштують тротуари та водовідведення, також будуть встановлені нові дорожні знаки та нанесена дорожня  розмітка.

Автомобільна дорога Т-10-22 Миронівка-Богуслав - /Р-04/ протяжністю 36,1 км проходить територією Миронівського та Богуславського районів,  спроектована та  побудована ще у 60-70 роках минулого століття і з того часу суттєвих ремонтних робіт на ній не проводилось.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

  

 

  

 

  

 

Прес-служба САД у Київській області