Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин влаштовують верхній шар асфальтобетонного покриття

На автомобільній дорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин влаштовують верхній шар асфальтобетонного покриття

У Бородянському районі, на автомобільній дорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин (км 76+890 - км 79+390)  продовжується поточний середній ремонт. Роботи виконує  підрядна організація  ВАТ "Дорожно-будівельний трест№ 4 м.Брест.

На ділянці ремонту підрядником виконано роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття та  влаштовано вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону, також виконуються  роботи з  встановлення бортового каменя та розпочались ремонтні   роботи на мосту через р. Тетерів (км 78+500).

Верхній  шар асфальтобетонного покриття з правого проїзду розпочали влаштовувати від границі із Житомирською областю.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють фахівці  Відділу якості, технічного контролю та нових технологій,  Лабораторії з контролю якості Служби та ДП «Дорожній контроль якості».

Звертаємо увагу всіх учасників дорожнього руху, на час виконання робіт з поточного середнього ремонту на і автодорозі М-07 (км 76+890 - км 79+390) рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі та регулюється світлофорним об’єктом.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

  

 

   

Прес-служба САД у Київській області