Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах триває робота з їх експлуатаційного утримання

На автошляхах триває робота з їх експлуатаційного утримання

Проїзд автодорогами загального користування державного значення 15 лютого  забезпечено. Станом на 6:00 ранку на території Київської області без опадів, місцями невеликий сніг, температура повітря  4- 6 °С морозу.

Протягом  минулої доби для ліквідації ожеледиці на автошляхах області   працювало 24 одиниці спецтехніки, а також було використано 204 тони піщано-соляної суміші для обробки  дорожнього полотна.

Підрядними організаціями також  виконувались роботи по експлуатаційному утриманню автодоріг, зокрема:  заміна та встановлення дорожніх знаків, очистка лотків, прибирання сміття та бруду із зупинок громадського транспорту та проїзної частини автодоріг.

Тривають роботи по аварійному ямковому ремонту покриття проїзної частини автомобільних доріг по області. Одним з пріоритетних завдань Служби – є безпека руху на дорогах, тож локальне усунення  руйнувань і деформацій, які виникають внаслідок коливання температури повітря в осінньо-зимовий період (часті переходи через 0˚С) -  це  ефективний засіб підтримки дорожнього  полотна в належному вигляді. Підрядні організації застосовують  холодні асфальтобетонні суміші для закладення ям,  вибоїн та  тріщин на дорогах у зимовий період. За минулу добу було ліквідовано понад 400 квадратних метрів аварійної ямковості на Київських автошляхах. Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт.

        

 

 

   

   

 

 

У найближчі дні синоптики прогнозують на території області морозні ночі, вдень температура повітря становитиме від 3°С морозу до 2°С тепла,  невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. 

Служба  автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області просимо звертатись на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

Прес-служба САД у Київській області