Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На ділянках автодороги Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів влаштовано асфальтобетонне покриття

На ділянках автодороги Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів влаштовано асфальтобетонне покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області на автомобільній дорозі Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів (км 54+460 - км 59+500, км 60+600 - км 73+360) у Макарівському районі продовжується поточний  середній ремонт.

На ділянках  ремонту (по с. Бишів, Пашківка) завершено  влаштування вирівнюючого та  верхнього шарів  асфальтобетонного покриття.

В межах поточного середнього ремонту підрядною організацією ПП «Автомагістраль» будуть виконуватись роботи по  влаштуванню водовідведення, також будуть  встановлені  нові дорожні знаки  та нанесена  горизонтальна  дорожня розмітка.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють фахівці  Відділу якості, технічного контролю та нових технологій,  Лабораторії з контролю якості Служби та ДП «Дорожній контроль якості».

10 вересня спеціалісти  Лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Київській області  відібрали (керни) зразки  асфальтобетону на ділянці виконання ремонтних  робіт для дослідження фізико-механічних властивостей в лабораторних умовах.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області