Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На дорогах Чернігівської області буде обмежено рух вантажного транспорту

На дорогах Чернігівської області буде обмежено рух вантажного транспорту

Відповідно до положення ч.3. ст. 12, ст. 27 Закону України “Про дорожній рух”, п.4 ч.2 ст.11, п.4 ст.12, ст.321 Закону України “Про автомобільні дороги”, на підставі “Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27.06.2007 року № 879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування”

З метою збереження та попередження руйнувань автомобільних доріг загального користування під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна з 11.03.2019 року по 27.04.2019 року буде  обмежено  рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області.

Згідно розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 19.02.2019 року № 80 “Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2019 року” та спільного наказу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області і Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації від 28.02.2019 року № 15 та № 56.

Понад 20 тон і навантаженням на вісь понад 7 тс на наступних ділянках доріг державного значення загального користування:

 • Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці  км 122 – км 179, від м. Прилуки до межі з Сумською областю);

 • Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (на всій протяжності);

 • Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка (на всій протяжності );

 • Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” (на ділянці км 10 – км 50 від а/дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до м. Славутич (на всій протяжності);

 • Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів –
  КПП “Катеринівка” (на всій протяжності в межах Чернігівської області);

 • Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин (на ділянці км 0 – км 66,
  та км 80 – км 155);

 • Р-68 Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці – до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника “Качанівка” (на всій протяжності);

 • Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів (на всій протяжності);

 • Р-82 Сосниця – Короп – а/д М-02 (на всій протяжності);

 • Р-83 Славутич – Любеч – Ріпки – а/д М-01 – Городня – а/д Н-28 – Сновськ – Корюківка – Семенівка – Костобобрів – Чайкине – а/д Н-27 (на всій протяжності).

Понад 20 тон і навантаженням на вісь понад 7 тс на всіх територіальних дорогах державного значення загального користування, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки – Ладан, а/д М-02 – Бахмач, а також під’їздів до м. Ніжин і м. Борзна;

Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 6 тс на обласних та районних автомобільних дорогах місцевого значення загального користування.

Рух без обмежень буде здійснюватися автомобільними дорогами:

 • М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі;

 • М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ;

 • Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на ділянці від межі Київської області до перехрестя а/д Р-67);

 • Р-61 Батурин-Конотоп-Суми;

Під’їздами до міст:

 • м. Прилуки (від автодороги Н-07, від смт. Ладан та з боку м. Пирятин);

 • м. Ніжин (від автодороги М-02);

 • м. Борзна ( від автодороги М-02);

 • м. Бахмач (від автодороги М-02).

Строки зняття обмежень руху можуть бути скореговані при відновленні фізико-технічних характеристик доріг і стабілізації погодних умов.

Для  забезпечення життєдіяльності населення та стабільної роботи господарського комплексу області у період підготовки і проведення посівної кампанії, обмеження руху, що вводяться, не повинні стосуватись:

- пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

- транспорту із загальною фактичною масою до 20 тон, задіяного для перевезення сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин, за окремими погодженнями обласної державної адміністрації;

- транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг або Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, погодженими з УПП в Чернігівській області ДПП.

Просимо водіїв та перевізників враховувати дану інформацію та завчасно  скоригувати свої  маршрути.

За інформацією Служби автомобільних доріг в Чернігівській області