УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На дорогах державного значення працюємо з технологією ЛЕМС та оновлюємо 32 км

На дорогах державного значення працюємо з технологією ЛЕМС та оновлюємо 32 км

Технологія тонкошарового покриття із литих емульсійно-мінеральних сумішей (ЛЕМС) дозволяє швидко відновити транспортно-експлуатаційні показники та захистити верхні шари асфальтобетону.

Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік  разом з заступником начальника з експлуатаційного утримання Василем Дідухом проінспектували роботу підрядної організації  “Автомагістраль-Південь” на дорозі М-03 Київ — Харків— Довжанський.Роботи тут виконані на 9,2 км.

Загалом же на Київщині на даний час за цією технологією вже оновлено 24,6 км доріг.

“Там де нам дозволяє стан дорожнього покриття - використовуємо ЛЕМС, що суттєво підвищує безпеку руху на ділянках автодоріг.Ця технологія дозволяє захистити верхні шари конструкції дорожнього одягу та швидко відновити  їх транспортно-експлуатаційних властивості. Як приклад - дорога Київ — Харків. Тут ми працювали на кількох ділянках, на даний час роботи проведені на 9 км. Підрядник вже завершив працювати з ЛЕМСом і за кілька тижнів тут буде нанесена розмітка, в результаті, ділянка цієї міжнародної дороги стане безпечною та комфортною для проїзду транспорту” - коментує Руслан Ничік.

На яких дорогах ми цього року працюємо ЛЕМСом

  • М-03 Київ— Харків — Довжанський 

  • М-05 Київ — Одеса 

  • М-06 Київ — Чоп 

  • Р-04 Київ — Фастів— Біла Церква — Тараща — Звенигородка

  • Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів