Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На Київщині ведуться роботи з ліквідації ямковості дорожнього покриття

На Київщині ведуться роботи з ліквідації ямковості дорожнього покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області  підрядними організаціями проводяться роботи з ліквідації аварійно-небезпечних ям та вибоїн, усунення руйнувань і деформацій покриття автомобільних доріг загального користування, які виникають внаслідок коливання температури повітря через 0˚С та опадів у вигляді дощу та мокрого снігу в зимовий період.

Основна увага приділяється ділянкам доріг (міжнародним, національним та регіональним) з великою інтенсивністю руху автотранспорту:

М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-03 Київ-Харків-Довжанський,  М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02  /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Р-02 Київ-Іванків-Овруч, Р-04 Київ-Біла-Церква-Тараща-Звенигородка, Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів, а також територіальним автомобільним дорогам.

Більше 3 тисяч квадратних метрів ямковості на автошляхах державного значення Київської області було ліквідовано з початку 2018 року. Зокрема ліквідація ямковості дорожнього покриття проводились з використанням:

  • гарячих асфальтобетонних сумішей - 1608 кв.м;

  •  холодних асфальтобетонних сумішей - 582 кв.м;

  • асфальтобетонних сумішей з розігрівом в пересувних дорожніх ремонтерах (КОМЗ) - 973 кв.м.

       На цей час продовжується виконання робіт з ямкового ремонту на автошляхах області, за сприятливих погодних умов.

       Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. Будьте уважні та обережні!

                             

 

                  

 

Прес-служба САД у Київській області