УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На міжнародній трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі відновлено роботи з капітального ремонту

На міжнародній трасі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі відновлено роботи з капітального ремонту

 

 З настанням сприятливих погодних умов стартували роботи з фрезерування (км 57) та влаштування основи дорожнього одягу із застосуванням методу холодного ресайклінгу на дорозі М-01 (км 54) н. п. Семиполки.

 Ділянка ремонту за посиланням: https://bit.ly/3syjCgA

 У рамках капітального ремонту на трасі М-01 буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено розмітку та влаштовано зовнішнє освітлення.

 Де ведуться роботи:

км 18+730 — км 37+000 обхід м. Бровари, — 19 км

км 37+000 — км 61+160 знаходиться між крайнім пунктом обходу м. Бровари та кордоном Київської та Чернігівської областей, у межах Броварського району — 25 км;

Ще 37 км оновлюється у Чернігівський області.

▫ Капітальний ремонт реалізується в рамках Проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва», що впроваджується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Підрядна організація - «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка)

 Технічний нагляд FIDIC - Dongsung Engineering CO., LTD. (Корея)

 Термін реалізації проєкту — 2 роки.

 Траса М-01 загальною протяжністю 223,1 км проходить через Київську та Чернігівську області,і закінчується на КПП «Нові Яриловичі», який веде до Гомеля в Білорусі.

Після Другої світової війни дорога була зруйнована та частково відновлювалась, з 1977 - 1998 року тривала реконструкція дороги під час якої вона була розширена до 1 категорії. З того часу жодних капітальних чи середніх ремонтів не проводилось. На території Київської області дорога має протяжність близько 40 км та буде повністю відремонтована.