УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На обході м. Бровари влаштовуємо фінішний шар асфальтобетону

На обході м. Бровари влаштовуємо фінішний шар асфальтобетону

Роботи виконуються в рамках капітального ремонту траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

 Згідно з контрактом, ділянки дороги, що ремонтується поділено на три лоти в двох областях. Зокрема, на Київщині роботи ведуться в межах Броварського району:

- Лот 1 км 18+730 – км 37+000 (обхід м. Бровари), тут ремонтується близько 19 км дороги, в тому числі роботи по дорогам, мостам. 

Подивитись на мапі початок ділянки ремонту: https://bit.ly/3eWpw6V

- Лот 2 км 37+000 – км 61+160 (ділянка знаходиться між крайнім пунктом обходу м. Бровари та кордоном Київської та Чернігівської областей).

Подивитись на мапі початок ділянки ремонту:  https://bit.ly/3wfLqI8і

- Лот 3 км 61+160 – км 98+800 ( Чернігівська область).

Подивитись на мапі початок ділянки ремонту:  https://bit.ly/3fpeZAg

 

 Що робимо?

 На ділянці (км 21-27)- обхід м. Бровари, по одному проїзду влаштовано верхній шар ЩМА, раніше тут вже зробили основу за технологією холодний ресайклінг - 15 см, постелили два шари асфальтобетону - товщиною 16 см та фінішний -  верхній ЩМА - 5 см. Загалом товщина дорожнього одягу на цій дорозі становить 36 см, а гарантійний термін - 10 років.

Довідково: автомобільна дорога державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі загальною протяжністю 223,1 км проходить через Київську та Чернігівську області, і закінчується на КПП «Нові Яриловичі», який веде до Гомеля в Білорусі.

 Після Другої світової війни дорога була зруйнована та відновлювалась лише частково: з 1977 - 1998 року тривала реконструкція з подальшим її розширенням до 1 категорії. З того часу суттєвих ремонтів не проводилось. Наразі на території Київської області капітально ремонтується 43 км.

 Дорогу М-01 ремонтуємо у співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями, у рамках Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва», що впроваджується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Згідно з проведеним міжнародним тендером контракт на виконання робіт з капітального ремонту на ділянках км 18+730 – км 98+800 автомобільної дороги М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі укладено з компанією «AZVIRT». 

 Консультаційні послуги по нагляду за виконанням ремонтних робіт укладено з корейською компанією СП Dongsung Engineering Co., Ltd. / Condesu UG.

 


 

 

 

 


 

Пресслужба САД у Київській області