УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Оновлення доріг та якісна придорожня інфраструктура: вздовж траси М-03 запрацював перший придорожній McDonald's в Україні

Оновлення доріг та якісна придорожня інфраструктура: вздовж траси М-03 запрацював перший придорожній McDonald's в Україні

Цього літа в рекордними темпами оновлено головну трасу до Міжнародного аеропорту Бориспіль. Швидкісну магістраль відремонтували за 2 місяці, і  до Дня Незалежності України основний проїзд було відкрито. 

 На відремонтованій ділянці траси М-03 Київ – Харків – Довжанський мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's відкрила свій перший заклад.  Відтепер ресторан працює у селі Гора (Бориспільський район).

Відкриття міжнародною корпорацією ресторану біля відремонтованої дороги є яскравим прикладом мультиплікативного ефекту програми Президента України «Велике будівництво». Інвестиції держави у відновлення автошляхів стимулюють великий бізнес розширюватися та освоювати нові сегменти, у цьому випадку — облаштовувати придорожню інфраструктуру. До речі, перший придорожній McDonald's в Україні створив 62 робочі місця.