УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Під'їзд до м. Бровари: ремонтуємо ділянку дороги М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі

Під'їзд до м. Бровари: ремонтуємо ділянку дороги М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі

На сьогодні активно ведуться роботи по ремонту дорожнього покриття на ділянці км 0+000 - км3+300 з лівого проїзду: фрезерується зношене асфальтобетонне покриття та влаштовується середній шар асфальтобетону, також ведуться роботи з поширення проїзної частини.
По правому проїзду на цій ділянці звершено роботи з влаштування шару основи методом ресайклінгу - товщиною 15 см, нижнього шару асфальтобетону - 10 см, та середнього шару - 6 см.
 У рамках реалізації проєкту з капітального ремонту на трасі М-01 буде відремонтовано 43 км дороги у Київській області: посилено дорожнє покриття, відремонтовано шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку, влаштовано зовнішнє освітлення.
 Термін реалізації проєкту — 2 роки.

Капітальний ремонт здійснюється за коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), технічний нагляд FIDIC — корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

Довідково: з 1977–1998 року тривала реконструкція дороги, за якої вона була розширена до 1 категорії. З того часу жодних капітальних чи середніх ремонтів на ній не проводилось. Активні роботи розпочалися лише весною 2020.

відео за посиланням :https://www.facebook.com/kyyivskaSAD/videos/585617992375641/