УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Підрядник ліквідовує колійність на щойно відремонтованій дорозі

Підрядник ліквідовує колійність на щойно відремонтованій дорозі

 

На дорозі Т-10-01 Ворзель — Забуччя — /М-06/ цієї осені завершуємо ремонт по всій протяжності – 12,4 км.

У липні, проїзну частину було відремонтовано, але через перевантажені фури на новому покритті почала утворюватись колійність, переважно на спусках і поворотах. Така ситуація склалася внаслідок руху вантажівок, які почали об'їжджати стаціонарні комплекси ГВК та WIM, які встановлені та запрацювали на дорогах М-06 та М-07.

У місцях утворення колійності підрядник відремонтував проїзну частину, поблизу с Забуччя, після чого буде нанесена дорожня розмітка, а дорога введена в експлуатацію.

Підрядник: ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №4»

Статистика: з моменту завершення основних ремонтних робіт з 1 по 8 липня за добу в середньому 50 фур з 50% та 100% перевантаженнями рухаються цією дорогою, в тому числі і вдень при високих температурах. Вага фур – від 32 до 50 тонн (дозволене навантаження на дорогах територіального значення 24т та 7 на вісь).

Укравтодор опрацює питання встановлення комплексу ГВК на цій дорозі.Також цього року планується у 15 областях розмістити 23 майданчики системи WiM на ключових об’єктах Великого будівництва ще 25 майданчиків у 16 областях планується встановити за рахунок програми підвищення безпеки руху.

Детальніше про це: https://www.facebook.com/watch/?v=1031760070560667