УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо будівництво надземного пішохідного мосту на автомобільній дорозі Н-01Київ-Знам'янка

Продовжуємо будівництво надземного пішохідного мосту на автомобільній дорозі Н-01Київ-Знам'янка

На автомобільній дорозі Н-01Київ-Знам'янка продовжується будівництво надземного пішохідного мосту  (м. Обухів)

Роботи виконує підрядна організація ПрАТ «Мостобудівельне управління-3» на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області.

На даний час підрядником виконано роботи  із влаштування залізобетонних  буронабивних паль, змонтовано балки,  влаштовано  опори, фундаменти опор та шпунтове огородження фундаментів опор. Наразі продовжується влаштуванню перильного огородження, підпірної стіни зі збірних блоків, а також   армування балок прогонової будови з подальшим омоноліченням.

У  місці будівництва нового пішохідного мосту автомобільна дорога державного значення Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону м. Обухів. Новозбудований міст дозволить забезпечити комфортний та безпечний перехід через дорогу з високою інтенсивністю руху автомобільного транспорту ( понад 12 000 автомобілів на добу), також буде ліквідовано аварійно небезпечну ділянку, підвищено безпеку руху пішоходів та зменшено кількість дорожньо-транспортних пригод.

Цей пішохідний  перехід є переходом пандусного типу – в тому числі, для забезпечення можливості комфортного пересування осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми. Довжина мосту становитиме 150 м, ширина – 3 м.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області