Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо ремонт автодороги Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів

Продовжуємо ремонт автодороги Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів

У Макарівському районі  на автомобільній дорозі Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів км 54+460 - км 59+500, км 60+600 - км 73+360 ведуться  ремонтні роботи.

На ділянці поточного середнього ремонту  автодороги  Т-10-19 (км 66)  влаштовуємо верхній шар асфальтобетонного покриття.

Роботи  виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль», технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють фахівці  Відділу якості, технічного контролю та нових технологій,  Лабораторії з контролю якості Служби та ДП «Дорожній контроль якості».

Зазначимо, даний об’єкт фінансується за рахунок коштів з «митного експерименту». Вартість об’єкту становить 110 млн. грн.,  в поточному році буде виконано робіт на суму 19 млн. грн відповідно до доведеного фінансування.

Автомобільна дорога Т -10-19 протяжністю 65,7 км проходить територією Іванківського, Бородянського  та Макарівського районів. Капітальний ремонт на автодорозі не проводився більше 30 років і переважна більшість ділянок цієї дороги експлуатується із понаднормативними термінами і вже давно потребують капітального ремонту. Така ситуація склалась внаслідок порушення міжремонтних термінів через багаторічне недофінансування дорожньої галузі.  

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області