Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Продовжується ремонт шляхопроводів на автодорозі Н-01 Київ-Знам'янка

Продовжується ремонт шляхопроводів на автодорозі Н-01 Київ-Знам'янка

На автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка  продовжуються  роботи по ремонту шляхопроводів  через залізницю км 107+443 та км 107+569 (поблизу м. Миронівка).

Підрядною організацією ведуться роботи по влаштуванню залізобетонного каркасу для влаштування бетонної монолітної плити.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Мостобудівельний загін №112».

Нагадуємо, у зв’язку з виконанням ремонтно-будівельних робіт з  20.06.19 до 25.09.19 рух транспорту через шляхопроводи закрито. Об’їзд здійснюється відповідно до погодженої схеми автомобільними дорогами: Т-10-17 Миронівка-Ольшаниця-Рокитне- Троїцьке-Плоске та   О-101503 Карапиші – Владиславка,  через населені пункти Пустовіти, Росава, Карапиші, Владиславка.  для забезпечення безпечного руху автотранспорту на  об’їзних дорогах виконано  ремонт дорожнього покриття.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з  розумінням  поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтно-будівельних робіт. Просимо учасників дорожнього руху враховувати дану інформацію плануючи свої маршрути та бути максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області