Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості на автошляхах (06 березня)

Продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості на автошляхах (06 березня)

На замовлення Служби автомобільних доріг в Київській області підрядні  організації працюють над  ліквідацією аварійної ямковості на покритті доріг  державного значення.

Протягом 06 березня на дорогах державного значення було ліквідованог 460 м2 аварійної ямковості. Зокрема роботи  виконувались на автошляхах:, М-03 М-05 Київ-Одеса, М-06 Київ-Чоп, Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва,

 Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 -/М-06/ Кременець-Біла Церква-Фастів-Обухів-Ржищів, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя –Маріуполь, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів, Т-10-14 Тетіїв-П’ятигори-/М-05/.

Аварійний ремонт  - це тимчасовий захід для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. 

Деформації та руйнування  з’являються на тих  дорогах, які десятки років не ремонтувались. Негативно впливають на стан дорожнього покриття і сучасні транспортні навантаження та недотримання вагових норм перевезень. Особливо інтенсивно ямковість утворюється у зимові місяці, у зв’язку з температурними  коливаннями та  частими  переходами  через 0°С.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з розумінням поставитись до нинішньої ситуації, яка склалась  на автошляхах області. В свою чергу робимо  все можливе, щоб в межах виділеного фінансування забезпечити проїзд, в першу чергу дорогами державного значення. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, звертайте увагу на  дорожні знаки, які попереджають про аварійно-небезпечні ділянки на  автошляхах.

Дбайте  про власну безпеку та безпеку інших!

 

 

  

Прес-служба САД у Київській області