Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва Під’їзд до автомобільної дороги М-03 - завершено влаштування верхнього шару на шляхопроводі

Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва Під’їзд до автомобільної дороги М-03 - завершено влаштування верхнього шару на шляхопроводі

Завершено виконання основних видів робіт з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва Під’їзд до автомобільної дороги М-03 (км 0+250-5+500) у Бориспільському районі.

На шляхопроводі через залізницю (км 2+800) цими вихідними було влаштовано верхній шар асфальтобетонного покриття із гарячої щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші ЩМА-20 на проїзній частині мосту.

Після чого буде встановлено металеве мостове огородження та перила, що забезпечить безпеку руху на мосту,  а  також нанесено дорожню розмітку на ділянці проведення середнього ремонту (км 0+250-5+500).

Служба автомобільних доріг у Київській області нагадує про діючі  обмеження руху автотранспорту на даній ділянці автодороги. По завершенню вищезазначеного  комплексу робіт – рух автодорогою буде відкрито.

 

 

  

 

Просимо водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт. 

Прес-служба САД у Київській області