Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Ремонт шляхопроводів  через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка

Ремонт шляхопроводів  через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка

Розпочався  ремонт шляхопроводів  через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка поблизу м. Миронівка.

Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак разом з представниками підрядної організації ТОВ «Мостобудівельний загін 112» провели виїзну нараду щодо обcягів робіт, термінів  виконання та організації дорожнього руху під час ремонтних робіт.

Зазначимо, за результатами тендерів,  проведених у системі публічних закупівель  «Prozorro», з чотирьох компаній-претендентів  на виконання поточного середнього ремонту шляхопроводів через залізницю на км 107+569 та км 107+443 обрано підрядну  організацію ТОВ «Мостобудівельний загін 112» з  найбільш економічно вигідною пропозицією.

Проекти реалізуються за рахунок спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення”.

Шляхопровід  через залізницю на км 107+569 автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам'янка  протяжністю 46 метрів  перетинає двоколійну залізницю на ділянці Фастів – Миронівка і побудований ще  у 1961 році, другий шляхопровід км 107+443 протяжністю 40 метрів - того ж року будівництва,  відтоді масштабних ремонтів на шляхопроводах  не проводилось. Саме тому це один  з пріоритетних об’єктів для Замовника. Керівник Служби автодоріг В. Козак взяв виконання  робіт під особистий контроль і відзначив, що ці шляхопроводи  є важливими інфраструктурними об’єктами, які підтримують соціально- економічний розвиток регіону.

Реалізація цих проектів не лише покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, але й підвищить безпеку руху та мінімізує  вплив транспорту на екологію.

Варто відзначити що роботи на шляхопроводі км (107+569 ) стартували минулого року, але через невиконання умов договору  та порушення термінів реалізації проекту на початку року Служба автомобільних доріг Київської області розірвала угоду з підрядною організацією ТОВ «Олександрія Кепітал».

11 червня Служба автомобільних доріг уклала договір з підрядною організацією ТОВ «Мостобудівельний загін 112».

Термін реалізації  проекту- до кінця 2020 року.

 

  

 

  

 

 

Прес - служба САД у Київській області