УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Розпочато конкурсний відбір компанії, яка будуватиме Київську обхідну дорогу

Розпочато конкурсний відбір компанії, яка будуватиме Київську обхідну дорогу

Йдеться про будівництво першої ділянки дороги, а саме 18-кілометрового відрізка від траси М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп.

Будуємо справжній український автобан

Категорія автомобільної дороги – Іа;

Будівельна довжина – 18,050 км;

 Кількість штучних споруд – 9, з яких:

- мости – 2 шт.;

- шляхопроводи – 6 шт.;

- естакади – 1 шт.

Як проходитиме конкурс? 

Відбір виконавця робіт для будівництва проєктних ділянок КОД пройде в три етапи:

І етап – вираження зацікавленості;

ІІ етап – подання кваліфікаційних пропозицій;

ІІІ етап – оцінка комерційних пропозицій Учасників.

Такий порядок документів відповідає стандартним процедурам, які застосовуються на проєктах ЄІБ, ЄБРР та Світового банку.

Подання пропозиції та участь у відборі здійснюється через майданчик «Playtender», за посиланням. 

Майданчик є сертифікованим у системі ProZorro, а програмна розробка є адаптованою до умов експерименту. Це спростить вихід на український ринок міжнародних гравців, які мають досвід втілення аналогічних за масштабом проєктів.  та можуть залучити додаткове довгострокове фінансування для будівництва.

 За результатами експерименту Укравтодор та Міністерство інфраструктури ініціюватиме вдосконалення наявного інструментарію системи ProZorro. 

На цьому етапі була досягнута домовленість між замовником робіт та системою ProZorro щодо обміну інформацією про хід закупівель. Наступний крок до інтеграції – автоматизація обміну інформацією з системою ProZorro.

Нагадаємо, 6 грудня Кабінет Міністрів України затвердив проєкт Постанови «Про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва»

Новозбудована об'їзна дорога об’єднає усі міжнародні траси, які зараз транзитом проходять через місто. Вона складатиметься з 7 ділянок та великого мостового переходу південніше Києва.

 

 

 

Файли для завантажування