Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Стан готовності дорожніх служб столичної області до осінньо-зимового періоду

Стан готовності дорожніх служб столичної області до осінньо-зимового періоду

 

Одним з  пріоритетних напрямів у роботі Служби автомобільних доріг у Київській області є  забезпечення безперебійного руху автотранспорту під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період.

Стан готовності дорожніх служб  до утримання доріг загального користування державного значення в осінньо-зимовий період  2018-2019рр проінспектував 12 листопада, за особистим дорученням Голови Олександра Терещука,  Радник голови Київської обладміністрації Олександр Острянин, за участі  начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимира Козака, заступника начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Олега Слободяна, директора департаменту житлово-комунального господарства КОДА Сергія Золіна, виконавчого директора ДП «Київське обласне дорожнє управління» Олега  Ушакова, заступника директора ДП «КОДУ» Андрія Данкевича.

В ході виїзної інспекції її учасники відвідали  Білоцерківське ДЕУ ДРП-1  Глеваха, ДРП -3 Черкас,  ДРП -4 Ставище,   Києво-Святошинське ДЕУ ДРП-1 Капітанівка,  та ДРП-1 Конча-Заспівського  ДЕУ.  

Ключовими на порядку денному були  питання зимового утримання автомобільних доріг державного значення, зокрема, М-05 Київ-Одеса, М-06 Київ-Чоп.

В свою чергу, представники підрядних організацій, відповідальних за зимове утримання автошляхів Київщини, ТОВ «Автомагістраль Південь», ДП «Київське обласне дорожнє управління» продемонстрували наявну техніку, навісне обладнання для прибирання автодоріг, заготовлену кількість протиожеледних сумішей.

На сьогодні по Київській області заготовлено:

Пісок (відсів) – 39,3тис. тон

Технічна сіль- 10,71 тис . тон

Дорожньої техніки– 383 од.

Роботи по заготівлі матеріалів та підготовці  дорожньої техніки для зимового утримання  продовжуються.Службою автомобільних доріг у Київській області опрацьовані питання залучення додаткової техніки, яка може бути необхідною для ліквідації наслідків негоди, визначено місця відстою автотранспорту у період сильних опадів у разі припинення або обмеження руху транспорту,  підготовлено мобільний загін ДП «Київський облдорупр» у складі: 4 роторних снігоочищувачі, 2 автогрейдери, 2 навантажувачі – загалом 8 одиниць, який у випадках надзвичайних ситуацій в зимовий період спрямовується для виконання робіт на ділянки доріг з найбільш утрудненими умовами проїзду. З метою недопущення заторів на основних в’їздах до м. Києва, визначені маршрути руху транзитного великовагового автотранспорту.

Очільник області  Олександр Терещук і надалі  контролюватиме ситуацію по  підготовці Київщини  до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019рр.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області