Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Стан проїзду 9 лютого та погодні умови у Київській області

Стан проїзду 9 лютого та погодні умови у Київській області

9 лютого проїзд дорогами загального користування державного значення забезпечено. Обмежень в русі немає. Минулої доби на боротьбу з негодою було задіяно 220 одиниць техніки та 266 працівників. Зокрема, було використано 3806,5 тон піщано-соляної суміші та 243 тони техінчної солі.

Сьогодні по області температура повітря становить  0+1° С на дорогах подекуди ожеледиця, вночі синопитики прогнозують  налипання мокрого снігу, місцями по області сильний мокрий сніг. Роботи по розчистці від снігу  та оборобці дорожнього полотна протиожеледними матеріалами  автошляхів в Київській області тривають.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до автовласників бути особливо уважними у період ускладнення погодних умов. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. По можливості утримуйтесь від поїздок власним транспортом на далекі відстані під час погіршення погодних умов. Не залишайте автомобілі на узбіччях, не заважайте роботі снігоприбиральної техніки. Плануйте свої подорожі враховуючи прогнози синоптиків.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області звертайтесь на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.