Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Стан проїзду та погодні умови на Київщині 06 лютого

Стан проїзду та погодні умови на Київщині 06 лютого

06 лютого  проїзд автомобільними дорогами загального користування державного значення в Київській області забезпечено, стан покриття –вологе, місцями засніжене, температура повітря коливається від -1+1 °С тепла, на дорогах  місцями ожеледиця.

Для забезпечення безпечного руху, з ночі 06 лютого дорожніми  підприємствами  оперативна проводилась обробка протиожеледними матеріалами покриття автодоріг, особлива увага приділяється спускам та підйомам. В роботі були задіяні 80 одиниць дорожньої спецтехніки та 95 працівників. Для обробки автошляхів  використано 670 тон  піщано-соляної суміші та 50 тон технічної солі.

За прогнозом Укргідрометцентру, сьогодні  на території Київської області вдень невеликий мокрий сніг, на дорогах  місцями ожеледиця. Підрядні підприємства продовжують очищати та обробляти автошляхи для забезпечення безперебійного руху автотранспорту.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв бути особливо уважними у період ускладнення погодних умов! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. У  разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області просимо звертатись на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області