УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Транспортна розв'язка на трасі Київ – Одеса с. Чабани: на якому етапі будівництво та де обмежуємо рух?

Транспортна розв'язка на трасі Київ – Одеса с. Чабани: на якому етапі будівництво та де обмежуємо рух?

Будівництво транспортної розв'язки здійснюється в межах співпраці Укравтодору з міжнародними фінансовими організаціями. Зокрема, три розвязки будуються  на двох трасах М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп.

На трасі  М-05 Київ – Одеса будуємо 2 розв'язки, - в районі с. Чабани та неподалік с. Віта-Поштова.

Зараз в районі с. Чабани ведуться роботи на естакаді із встановлення тимчасових стійок і формоутворювачів по лівій стороні за межами існуючої проїзної частини у напрямку м. Одеса.  

За допомогою важкої будівельної техніки будуть проведені роботи зі встановлення тимчасових металевих опор на важкому бетонному фундаменті, як зі сторони розділової смуги так і з краю узбіччя з подальшим встановленням на них двотаврових балок, на які будуть зібрані формоутворювачі. 

Через монтаж опалубки прогонової будови з 18-22 жовтня частина дороги у напрямку м. Одеса буде перекрита, рух здійснюватиметься однією смугою у напрямку Києва. 

Аналогічні види робіт виконано по лівому проїзду у напрямку Києва. 

Радимо водіям планувати маршрути з урахуванням обмежень та перепрошуємо за тимчасові незручності.

Розв'язки будуються в рамках Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» коштом позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Підрядна організація: Euro-Asian Construction Corporation “Evrascon” (Азербайджанська Республіка).

Технічний нагляд:  компанія Kocks Consult GmbH (Німеччина).