Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Триває поточний середній ремонт на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса (Ставищенський район)

Триває поточний середній ремонт на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса (Ставищенський район)

15-ти кілометрова ділянка автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса (км 128 + 028 – км 143 + 028 ) ремонтується  підрядною організацією ВАТ "Будівельно-Монтажний ТРЕСТ" №8 (Білорусь) на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області.

Ремонт розпочався у квітні 2019 року і на даний час на ділянці (км136 - км143) виконані роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття,  влаштовано нижній  та вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, продовжуються роботи із встановлення бортового каменю.

В рамках поточного середнього ремонту також продовжується фрезерування асфальтобетонного покриття, ремонт шляхопроводу на транспортній розв'язці (км 130+507) та влаштування нижнього шару із  суміші фрезерованого матеріалу  обробленого в’яжучим (СФОВ) поблизу с. Винарівка.

Звертаємо увагу водіїв та перевізників, на ділянці поточного середнього ремонту км 128+028 - км 143+028 рух транспорту правим проїздом закрито та здійснюється по лівому проїзду. Просимо всіх учасників дорожнього руху враховувати дану інформацію плануючи свої маршрути та бути максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

Зазначимо, що дорогу М-05 на багатьох ділянках не ремонтували з 70-80-х років минулого століття. Перша реконструкція автомобільної дороги М-05 була проведена у 1977 році, вдруге – у   період з 1990-1998рр на окремих ділянках (км 87-143). Лише зараз її почали системно відновлювати.

В рамках встановлених міжремонтних термінів М-05 експлуатується тільки на ділянці Київ – Біла Церква, де завершується капітальний ремонт за рахунок коштів ЄБРР. Інші ділянки траси від Білої Церкви до Одеси експлуатуються з пропущеними термінами планових ремонтів.

 

   

 

 

 

 

 

Відео за посиланням :

 

Прес-служба САД у Київській області